Αρχική Επικαιρότητα Τα δρομολόγια της δημοτικής συγκοινωνίας Διονύσου

Τα δρομολόγια της δημοτικής συγκοινωνίας Διονύσου

1
0
Από Δευτέρα έως Παρασκευή οι πολίτες, και οι μαθητές, για τις μετακινήσεις τους εντός του Δήμου Διονύσου, μπορούν να εξυπηρετούνται από τη Δημοτική Συγκοινωνία.

Συγκεκριμένα λειτουργούν τρεις (3) γραμμές λεωφορείων, με σκοπό την ευκολότερη μετακίνηση των δημοτών αλλά και των μαθητών των σχολείων του Δήμου.

Επισημαίνεται ότι τα δρομολόγια ενδέχεται να έχουν χρονική απόκλιση λίγων  λεπτών.

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΓΡΑΜΜΗ 1

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙO  ΛΕΩΦΟΡΕΙOY (ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ –ΔΡΟΣΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΣΤΑΜΑΤΑ)

07:20 ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – 07:22 Λ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ (ΠΕΠΠΑΣ) – 07:24 ΑΝΟΙΞΗ(ΚΑΡΡΑΣ) – 07:27 ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ – 07:30 ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ – 07:35 ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΕΜΕΛΗΣ –  07:37 ΕΚΟ – 07:40 Λ. ΑΙΟΛΙΔΟΣ & ΚΙΟΥ 

07:42 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΙΟΝΥΣΟΥ –  07:45 Λ. ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΚΥΔΩΝΙΩΝ –  07:50 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ – 07:55 Λ. ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ –  08:00 Λ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ –  08:02 ΠΛ. ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ –  08:04 ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΟΛΗ – 08:06 ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ –  08:10 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ –  08:15 ΓΑΛΗΝΗ – 08:17 ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ – 08:18 Λ. ΣΤΑΜΑΤΑΣ & ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ –  08:21 ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ –  08:23 ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ & ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ –  08:27 ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΟΛΗ –  08:28 ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ & Λ. ΣΤΑΜΑΤΑΣ –  08:30 ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ (ALPHA BANK) – 08:32 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ – 08:34 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ –  08:36 ΕΟΠΠΥ –  08:38 ΕΛΤΑ – 08:38 ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

08:45  ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ –  08:47  Λ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ (ΠΕΠΠΑΣ) –  08:50  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ –08:52 ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ – 08:55  ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ –  08:58  ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΕΜΕΛΗΣ

09:02 ΣΤΡΑΤΗ ΚΑΡΡΑ-ΤΥΠΕΤ – 09:03 ΣΤΡΑΤΗ ΚΑΡΡΑ & ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ –  09:06 ΑΙΟΛΙΔΟΣ & ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ –  09:07  ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΙΟΝΥΣΟΥ – 09:10 ΡΑΠΕΝΤΩΣΑ – 09:15  Λ. ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΚΥΔΩΝΙΩΝ – 09:17 ΚΑΙΡΗ & ΚΥΔΩΝΙΩΝ – 09:18 Λ. ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΚΑΙΡΗ – 09:20  ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΕΜΕΛΗΣ

09:23  ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ – 09:27  ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ – 09:29  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ – 09:31  ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ – 09:33  ΕΟΠΠΥ – 09:35  ΕΛΤΑ – 09:37 ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

09:45 ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 09:47  Λ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ (ΠΕΠΠΑΣ) 09:50  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 09:52  ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ 09:57  ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ & ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ 10:00  ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 10:03  ΓΑΛΗΝΗ 10:05 ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ 10:07  Λ. ΣΤΑΜΑΤΑΣ & ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ  10:10  ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ  10:13  ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ & ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ  10:16  ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΟΛΗ  10:17  ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ & Λ. ΣΤΑΜΑΤΑΣ 10:20 ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ (ALPHA BANK) 10:23  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 10:25  ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 10:27  ΕΟΠΠΥ 10:29 ΕΛΤΑ 10:32 ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ .

10:45  ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 10:47  Λ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ (ΠΕΠΠΑΣ) 10:50  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 10:52 ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ 10:55  ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ  10:58  ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΕΜΕΛΗΣ

11:02 ΣΤΡΑΤΗ ΚΑΡΡΑ-ΤΥΠΕΤ 11:03  ΣΤΡΑΤΗ ΚΑΡΡΑ & ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11:06 ΑΙΟΛΙΔΟΣ & ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11:07  ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 11:10 ΡΑΠΕΝΤΩΣΑ 11:15  Λ. ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΚΥΔΩΝΙΩΝ 11:17 ΚΑΙΡΗ & ΚΥΔΩΝΙΩΝ 11:18 Λ. ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΚΑΙΡΗ 11:20  ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΕΜΕΛΗΣ

11:23  ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ 11:27  ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ 11:29  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 11:31  ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 11:33  ΕΟΠΠΥ 11:35  ΕΛΤΑ 11:37 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΕΝΤΡΟ.

11:45 ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 11:47  Λ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ(ΠΕΠΠΑΣ) 11:50  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 11:52  ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ 11:57  ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ & ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ 12:00  ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 12:03  ΓΑΛΗΝΗ 12:05 ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ 12:07  Λ. ΣΤΑΜΑΤΑΣ & ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ 12:10 – ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 12:13  ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ & ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ 12:16  ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΟΛΗ 12:17  ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ & Λ. ΣΤΑΜΑΤΑΣ 12:20 ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ(ALPHA BANK) 12:23  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 12:25  ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 12:27  ΕΟΠΠΥ 12:29 ΕΛΤΑ 12:32 ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ .

12:45  ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 12:47  Λ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ(ΠΕΠΠΑΣ) 12:50  ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 12:52 ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ 12:55  ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ 12:58  ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΕΜΕΛΗΣ

13:02 ΣΤΡΑΤΗ ΚΑΡΡΑ 13:17 1οΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 13:20  ΑΙΟΛΙΔΟΣ & ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 13:22 ΑΙΟΛΙΔΟΣ & ΠΡΟΥΣΣΗΣ 13:25 ΠΕΖΟΝΑΥΤΩΝ & ΔΙΟΝΥΣΟΥ 13:30 ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΕΜΕΛΗΣ 13:33   ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ & ΜΑΡΑΘΟΝΟΜΑΧΩΝ 13:34 ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ 14:10 ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 14:20 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 14:25 ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 14:30 ΓΑΛΗΝΗ 14:35  Λ. ΣΤΑΜΑΤΑΣ & ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ – 14:40  ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ – 14:45 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙ – 14:50 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ – 14:55 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ – 15:00 ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟ.

ΓΡΑΜΜΗ 2

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙO ΛΕΩΦΟΡΕΙOY (ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ –ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΑΝΟΙΞΗ- ΔΡΟΣΙΑ)

06:48 ΣΥΝ. ΠΟΝΤΙΩΝ-ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 06:53

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 06:58 –ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ 07:08  – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 07:13

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 07:15 – ΔΑΣΟΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ 07:20 – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 07:25

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 07:30 – ΑΝΟΙΞΗ-ΦΑΣΙΔΕΡΗ 07:38 – ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΟΙΞΕΩΣ 07:45

Λ.ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΣΤΑΜΑΤΑΣ-ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 07:50 – ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ 08:00 – ΠΑΡΝΗΘΟΣ 08:04 – ΚΕΝΤΡΟ 08:10 – ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 08:12 – ΕΚΚΛΗΣΙΑ-ΚΕΝΤΡΟ 08:15

ΚΕΝΤΡΟ 08:20 –  ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ 08:30 – ΠΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 08:36 – ΠΛ. ΑΝΟΙΞΕΩΣ 08:40

Λ. ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΣΤΑΜΑΤΑΣ-Λ.ΣΤΑΜΑΤΑΣ-ΔΡΟΣΙΑΣ 08:45 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΠΛ.ΠΟΝΤΙΩΝ (ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ) 08:50

ΑΝΟΙΞΗ-ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΕΠ 08:55 – ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ-ΛΕΥΚΗΣ-ΠΛ.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  09:05 –

ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 09:13 – ΚΕΝΤΡΟ 09:22

ΚΕΝΤΡΟ 09:30 – ΔΑΣΟΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ 09:35 – ΚΕΝΤΡΟ 09:40 – ΚΕΠ 09:43 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΣΥΝ.ΠΟΝΤΙΩΝ-ΠΕΥΚΟΦΥΤΟ 09:50 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 09:55 – ΚΕΝΤΡΟ 10:00

ΚΕΝΤΡΟ 10:20 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ 10:30 – ΠΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 10:36 – ΠΛ. ΑΝΟΙΞΕΩΣ  10:40

Λ. ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΣΤΑΜΑΤΑΣ-Λ.ΣΤΑΜΑΤΑΣ-ΔΡΟΣΙΑΣ 10:45 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΠΛ.ΠΟΝΤΙΩΝ (ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ) 10:50

ΑΝΟΙΞΗ-ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΕΠ 10:55 – ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ-ΛΕΥΚΗΣ-ΠΛ.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 11:05

ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 11:13 – ΚΕΝΤΡΟ 11:22

ΚΕΝΤΡΟ 11:30 – ΔΑΣΟΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ   11:35 – ΚΕΝΤΡΟ – 11:40 –  ΚΕΠ 11:43 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΣΥΝ.ΠΟΝΤΙΩΝ -ΠΕΥΚΟΦΥΤΟ 11:50 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 11:55 – ΚΕΝΤΡΟ 12:00

ΚΕΝΤΡΟ 12:20 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ 12:30 – ΠΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ  12:36 – ΠΛ. ΑΝΟΙΞΕΩΣ 12:40

Λ. ΑΝΟΙΞΕΩΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ-Λ.ΣΤΑΜΑΤΑΣ-ΔΡΟΣΙΑΣ  12:45 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΠΛ.ΠΟΝΤΙΩΝ (ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ)  12:50

AΝΟΙΞΗ-ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΕΠ 12:55 – ΚΡΥΟΝΕΡΙ -ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ-ΛΕΥΚΗΣ-ΠΛ.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 13:05

ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 13:13 – ΚΕΝΤΡΟ  13:22

ΚΕΝΤΡΟ 13:33 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ 13:43 – ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 13:50 – ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 13:55 – ΦΑΣΙΔΕΡΙ 14:00 –  ΚΕΝΤΡΟ 14:10

ΚΕΝΤΡΟ 14:20 – ΔΑΣΟΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ 14:25 – ΚΕΝΤΡΟ 14:30

ΚΕΝΤΡΟ 14:30 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ -ΩΘΗΣΗ 14:42 ΚΕΝΤΡΟ 14:47 ΚΕΠ 14:50 ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ-ΛΕΥΚΗΣ-ΠΛ.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 15:08 ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ  15:18

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ   15:50 – ΔΑΣΟΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ 15:55 –ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 16:00 –ΚΕΠ 16:09 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΣΥΝ.ΠΟΝΤΙΩΝ-ΠΕΥΚΟΦΥΤΟ 16:10 –ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 16:15 –ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 16:20

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 16:20 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ 16:30 –ΠΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ  16:36 – ΠΛ. ΑΝΟΙΞΕΩΣ 16:40

Λ. ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΣΤΑΜΑΤΑΣ-Λ.ΣΤΑΜΑΤΑΣ-ΔΡΟΣΙΑΣ  16:45 –ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΠΛ.ΠΟΝΤΙΩΝ (ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ) 16:50

ΑΝΟΙΞΗ-ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΕΠ 16:55 ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ-ΛΕΥΚΗΣ-ΠΛ.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 17:05

ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 17:13 – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 17:20

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 17:20 – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ  17:30 – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ   17:37

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 17:40 – ΔΑΣΟΣ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ 17:45 – ΚΕΝΤΡΟ 17:50 – ΚΕΠ 17:53 

ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ-ΣΥΝ.ΠΟΝΤΙΩΝ-ΠΕΥΚΟΦΥΤΟ 18:00 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 18:05 – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 18:10

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 18:20 – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΑΠΙΤΕΝΙΑ 18:30 – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 18:36 – ΚΕΠ 18:38

ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ-ΛΕΥΚΗΣ-ΠΛ.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 18:45  –ΑΝΟΙΞΕΩΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 18:53 – ΚΕΝΤΡΟ 19:00 

ΚΕΝΤΡΟ 19:00 – ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 19:05 – ΣΥΝ. ΠΟΝΤΙΩΝ -ΤΕΡΜΑ 19:10

ΓΡΑΜΜΗ 3

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ  ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ * ( ΣΤΑΜΑΤΑ, ΡΟΔΟΠΟΛΗ,  ΔΡΟΣΙΑ,  ΑΝΟΙΞΗ)

07:15   ΠΛΟΥΝΘΗ

07:25   ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

07:30   ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ

07:35   ΓΑΛΗΝΗ

07:40   ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

07:45   ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ

07:50   ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ

07:55   ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΟΙΞΗΣ

08:00   ΟΣΕ  ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

08:05   ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΟΙΞΗΣ

08:10   Λ. ΣΤΑΜΑΤΑΣ  ΕΠΑΛ

* Μόνο πρωί, ώρες σχολείων

Απάντηση